sobota 27. srpna 2016

On My Wishlist (26)

Meme z dílny Book Chick City
 Každou sobotu zveřejním knihy, které bych si ráda pořídila a je jedno jestli jsou staré, nové nebo ještě vůbec nevyšly. Jak jste si mohli někteří všimnout, tak jsem četla Manželskou smlouvu a musím říct, že i když se to může zdát (možná i je) jako klišé, příběh jsem si oblíbila a knihu také. Nutno podotknout, že na sérii jsem už delší čas pokukovala. A rozhodla jsem se, že si jednou pořídím komplet Manželství s miliardářem, i když mi v knihovně zbývají místa leda tak za čtyři, možná méně, knih.

      Manželství s miliardářem (Jennifer Probst)
  Výsledek obrázku pro manželská smlouva Výsledek obrázku pro manželská smlouva Výsledek obrázku pro manželský omyl Výsledek obrázku pro manželská zkouška1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Přidejte se k úspěšným - Spojte se s více než 4,000,000 obchodníků a investorů ze 170 zemí

    Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

    OdpovědětVymazat